Készenléti rendőrség alakult Szombathelyen

Kedden 108 rendőr állt szolgálatba az új bevetési osztályon. A frissen megalakult osztag a Söptei úti, volt határőrlaktanyában kapott elhelyezést és Vas, Zala valamint Veszprém megyében dolgoznak majd. Amint azt Papp Károly parancsnok kiemelte, a készenléti rendőrségnek nem kizárólagosan a tömegoszlatás lesz a feladata, sok más területen segítik a rendőrség munkáját. A dandártábornok rávilágított arra is, hogy bár az ország számos pontján nagyobb a feszültség, mint a nyugati régióban, a területi elhelyezkedés miatt mégis célszerű volt itt is felállítani egy ilyen alakulatot.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek