Házaltak, lebuktak
Tegnap délután a Rohonci útról állítottak elő a szombathelyi járőrök négy román állampolgárt, akik engedély nélkül árusítottak. Ellenük szabálysértési eljárás indult.
Specialisták
Tegnap délután és este három Szombathelyen parkoló autót törtek fel ismeretlenek. A Toyotából ablakbetörés után az utastérben hagyott táskát vitték el, itt kb. 140 ezer Ft a kár, a Hondából a hátsó ülésen hagyott aktatáskát, itt 134 ezer Ft a kár, a Fiatból autós táskát, a kár 25 ezer Ft.
Merész skodás
Tegnap délután Sitkén történt baleset. Szelestei skodás haladt a Hunyadi utcában, amikor kihajtott a védett útra és ütközött az érkező tehergépkocsival. A szelestei sofőr könnyebben megsérült.
Motort loptak a garázsból
Tegnap délután Mikosszéplakról az egyik lakóház nyitott garázsából loptak el egy Suzuki motorkerékpárt. A kár kb. 3 millió Ft.
Ivott az osztrák sofőr
Ma hajnalban Szentgotthárd térségéből ittas osztrák autóst állítottak elő a rendőrök. Az opelesnek a helyszínen elvették a vezetői engedélyét.
Kórházi automatát akartak feltörni
Ma hajnalban a biztonsági őrök tetten érték azt a helybeli és celldömölki férfit, akik a szombathelyi kórház kávé automatáit megpróbálták feltörni.