"Polgárbarátok a vasi rendőrök" - hangzott el a rendőrség évértékelő sajtótájékoztatóján. Vas megyében büntetés helyett inkább figyelmeztetnek a rendőrök. A vasiak egyébként országosan az első helyen vannak a bűncselekmények felderítésében, hatékonyságban csak a Nemzeti Nyomozó Iroda előzi meg őket. Halmosi Zsolt főkapitány arra is rámutatott, hogy tavaly 18-an veszítették életüket a megye útjain. A statisztika ilyen jó akkor volt utoljára, amikor még lovas szekereken és kerékpárokon közlekedtünk - tette hozzá a dandártábornok.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!