Gyorsforgalmi út ellen tiltakoznak az ólmodiak. A hétvégén burgenlandi és magyar szakemberek tárgyalnak az S31-es gyorsforgalmi útról. Az S31-es meghosszabbításáról már korábban döntöttek Burgenlandban, a pontos nyomvonal viszont még mindig tisztázatlan. Arról sem született döntés, hogy az út hol lépje át az osztrák-magyar határt. Az egyik variáció szerint az útvonal a burgenlandi Klastrom és a magyar Ólmod között haladna. A vasi község lakói azonban tiltakoznak az ellen, hogy a gyorsforgalmi út községük közelében épüljön meg. A dombot, amelyen az S31-es vezetne, az ólmodiak turisztikai célokra szeretnék hasznosítani.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!