Visszaesett hazánkban a borfogyasztás

A változást a kőszegi pincészetek is érzékelik, bár Frank János borász hangsúlyozta, hogy ez a borfogyasztás szezonális jellegének tudható be, és kevésbé a jelenlegi gazdasági helyzetnek. A legtöbb bort a karácsonyi, ünnepi időszakban adják el. A kőszegi borászat vezetője úgy véli, hogy a magyar termelőket az import termékek tömeges jelenléte is veszélyezteti. A kőszegi nedű nemzetközileg is elismert, hiszen olasz, osztrák, illetve szlovák versenyeken is szép eredményeket értek el a pincészet borai.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek