Továbbra sem tudni, hogy mi lesz a sorsa a szentgotthárdi Opel gyárnak. Múlt héten, kedden adta be az átalakítási tervezetet az anyacég General Motors, a változtatások ügyében egyelőre tárgyalások folynak. - nyilatkozta Légrádi Edit, a szentgotthárdi üzem szóvivője. Továbbra is négy napos munkahéttel dolgoznak a vas megyei egységben, ám ez a megrendelések függvényében változik. Tavaly november óta nem volt újabb létszámleépítés. Közben Németországban az elsősorban az anyavállalat válsága miatt csőd közelbe került Opel állami garanciavállalásért fordult a kormányhoz.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!