9 millió forint közlekedésbiztonságra és a Hársas-tó környezetének szépítésére. A szentgotthárdi önkormányzat a közelmúltban két pályázaton is sikerrel szerepelt. Tavasztól sárga villogó lámpák, STOP táblák, sebességkorlátozásra figyelmeztető berendezések és tartós útburkolati jelek figyelmeztetik az autósokat az Árpád úton. A beruházás mintegy 5 millió forintból valósul meg. Szintén pályázati forrásból alakítják ki a Hársas-tó nyugati partjának sétaútvonalát. A tanösvényen információs táblák segítik majd a turisták eligazodását. Az útvonal legkésőbb nyár elejéig elkészül. Az idegenforgalmi célzatú beruházás 4 millió Ft-ba kerül.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!