50-nel lehet menni a Körmendi úton

Levették a táblákat, csak 50-el lehet menni a Körmendi úton. Megváltozott a forgalmi rend Szombathelyen, a Körmendi út városból kivezető szakaszán. Itt korábban 70, valamint 60 km/órás sebességgel lehetett közlekedni, de most már csak 50 a megengedett legnagyobb sebesség. A korlátozást, amely még sok autósnak nem tűnik fel, azért vezették be, mert átépült a Körmendi és Szent Gellért utcák kereszteződése. A rendőrök egyelőre csak figyelmeztetnek, ha túllépik a megengedett sebességet, de ezentúl gyakrabban lesz traffipax-ellenőrzés a Körmendi úton.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek