Drágább lesz a közétkeztetés

Átlagosan nyolc százalékkal emelkedik a szombathelyi oktatási intézményekben az étkezési nyersanyag-norma áprilistól. A közgyűlés múlt heti ülésén döntött az emelésről, amelynek mértékét a szolgáltató javaslata alapján határozták meg. Az állami források Szombathelyen sem elegendőek, így a város is jelentős összeggel járul hozzá az évről évre emelkedő költségekhez. Szombathelyen a közétkeztetés közel 700 millió forintba kerül, ebből 400 millió az állami támogatás, 300 milliót a városnak kell állnia - mondta el az sztv.hu-nak Dr. Czeglédy Csaba alpolgármester.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek