Újabb akadálymentesítés Szombathelyen

Akadálymentesítik az Aranyhíd Nevelési-Oktatási Integrációs Központ Dózsa György utcai épületét. A munkálatok összköltsége 27 millió forint, ebből 16 milliót uniós pályázaton nyert az intézmény. Várhatóan március 31-ig befejeződnek az átalakítási munkák. Az akadálymentesítési program részeként már korábban kiépítették a mozgáskorlátozottak számára is kényelmesen használható vizesblokkokat. Elkészült a lift is, ami a kerekesszékes tanulók közlekedését könnyíti meg a három szintes épületben.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek