Fejlesztés és modernizáció

A körmendi kórház vezetői tegnap a kórház vonzáskörzetében dolgozó 37 háziorvossal, valamint a Mentőszolgálat és a szentgotthárdi Rendelőintézet vezetőjével közös megbeszélésen egyeztették a 2009-es év legfontosabb feladatait. A tanácskozáson egyetértés alakult ki abban, hogy időszerű a háziorvosi és szakrendelések rendjének közös kialakítása. A tervezett fejlesztések körében kiemelt szerepet szánnak az on-line megoldások szélesebb körű alkalmazásának, mely egyszerre alkalmas a beteg-utak lerövidítésére, és egy új típusú beutalási rendszer kialakítására. Már a közeljövőben megtörténik a diagnosztikus részleg előjegyzési rendjének és technikájának átalakítása, és pontosítják a fekvőbeteg részleg beutalási rendjét is.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek