Nőnapi lövöldözés

A hagyományos módon ünnepelték a nőnapot a Vas Megyei Rendőr-főkapitányságon. A szokásaikhoz híven ugyanis idén is lőversenyt hirdettek a hölgyeknek. Külön csoportban versenyeztek a hivatásos nődolgozók és a közalkalmazottak. A lövészet után egy újabb összecsapás következett: a szigorú zsűri a hölgyek cukrásztudományát pontozta. 20 sütemény érkezett az édes meglepetések versenyére, amelyeknek nagy része már az értékelés előtt elfogyott. A nőnap előtti utolsó munkanapon a főkapitány is virággal köszöntötte a vasi rendőrség hölgydolgozóit.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek