Fokozott rendőri ellenőrzés a hétvégén

Fokozott rendőri ellenőrzésre számíthatunk a hétvégén Szombathelyen és környékén. A rend éber őrei a közelgő nőnap alkalmából elsősorban az ittas vezetőket próbálják kiszűrni. Mint azt Polgár Zoltántól a baleset megelőzési Bizottság titkárától megtudtuk, a nőnap olyan, mint a húsvét környéke, sokan felejtik el a nulla toleranciát és ittasan ülnek volán mögé. Mint megtudtuk, idén 4 halálos kimenetelű baleset történt megyénk útjain, de a balesetek száma általában csökkenést mutat.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek