Néhány üzletben ugyanis az utolsó pillanatban súlyos szerkezeti hibák jelentkeztek, emiatt csúszik az épület használatba vétele. Míg a ház egyes részeiben haladnak és lassan a végéhez érnek a munkálatok, pár üzletben áll a felújítás – írja az sztv.hu. Ezekben a helyiségekben nincsenek még kéményaknák, a padló szintjét sem határozták meg, illetve van olyan üzlet, ahol még a csatornát nem építették ki teljesen. A kivitelező a műszaki átadást március 31-re tervezi, de az üzletek használatbavételi engedélyének kiadásáig a Belsikátort nem nyitják meg a járókelők előtt.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!