Jól van a szentgotthárdi Opel-gyár

A szentgotthárdi Opel-gyár köszöni szépen, jól van és termel - hangoztatta a Magyar Nemzetnek a General Motors magyarországi kommunikációs igazgatója. A németországi hírekkel szemben a hazai bizakodás mellett szól az is, hogy februárban piacvezető lett az Opel Magyarországon. A magyar gyár sorsa nem Angela Merkel, hanem inkább a piac kezében van, vélte Kaszás Zoltán kommunikációs igazgató. Elmondása szerint a januári és februári adatok alapján 1733 eladott járművel a cég megelőzte a hosszú ideje a magyarországi eladásokat vezető Suzukit. Azonban így is majdnem felére esett egy év alatt az itthoni eladások száma, és az akciós árak sem tarthatóak. Kaszás Zoltán egyelőre nem tud arról, hogy a szentgotthárdi gyár a magyar kormány segítségét kérné a fennmaradáshoz, a munkahelyek megőrzéséhez.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek