Felépül a hulladékégető

Az osztrákok szerint biztos, hogy felépül a szemétégető. A kérdés nem az, hogy hol, hanem az, hogy Magyarország és Ausztria miként tudná kihasználni a Szentgotthárd határába, osztrák oldalra tervezett szemétégető előnyeit - hangzott el azon a osztrák-magyar bizottsági ülésen, amit kedden tartottak Heiligenkreutzban. A bécsi környezetvédelmi minisztérium szekciófőnöke szerint a hulladékégető szinte biztos, hogy felépül a Szentgotthárdtól néhány száz méterre fekvő Heiligenkreutzban. Viniczay Tibor Szentgotthárd polgármestere és Bugán József, környezetvédelemért felelős alpolgármester is részt vett az eseményen, annak ellenére, hogy őket nem hívták meg.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek