Hulladéklerakót szüntetnek meg

Káld Község Önkormányzata 15 millió forint vissza nem térítendő támogatást nyert. Az Új Magyarország Fejlesztési Terv programjában kapott pénzen a község rekultivációs programját valósíthatják meg. A tervezett fejlesztés során a régi homokbánya területét rendeznék, amit most sokan hulladéklerakóhelyként használnak, mely elpusztítja a természetes környezetet. Gencsapáti ugyancsak pályázati forrásból valósíthatja meg terveit. A Vas megyei község 13 millió forint vissza nem térítendő támogatást kap egy megfelelő hulladéklerakó kialakításához.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek