A Szombathelyi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya baleset körülményeinek tisztázása érdekében szemtanúk jelentkezését várja. Március 12-én 16.15 óra körüli időben a 86-os főúton, a Zanati felüljáró szakaszán Szombathely felől Nemesbőd irányába haladt egy fehér színű gépkocsi, amely a dupla záróvonalat átlépte, áttért a szemközti sávba, és érintőlegesen ütközött a szemből érkező Ford Fiesta személygépkocsival. Ezután a fehér színű gépkocsi megállás nélkül továbbhajtott.
A rendőrség kéri azok jelentkezését, akik a balesetet látták, vagy ebben az időben olyan fehér színű gépkocsival találkoztak, amelynek bal eleje és oldala sérült volt.