Szombathelyi kitüntetettek

Az oktatás és a kultúra területén is elismerték a Vas megyei szakembereket. Március 15-e alkalmából Hiller Istvántól a Köztársasági Érdemrend Lovagkeresztjét vehette át Veress Márton, a Nyugat-magyarországi Egyetem Savaria Egyetemi Központjának dékánja. Az oktatási és kulturális miniszter kitüntette Kálmán Józsefet, a kőszegi Állami Nevelőotthon nyugalmazott igazgatóját is. Miniszteri elismerő oklevelet kapott Pócza Zoltán, a kőszegi Jurisich-vár Művelődési Központ és Várszínház igazgatója a város kulturális életében húsz éven át végzett kiemelkedő tevékenységéért.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek