Kitüntették a balesetmentes vezetésért

A szombathelyi polgármesteri hivatal gépkocsivezetője, Dankovits Sándor ma elismerésben részesült, mert másfél millió kilométert vezetett balesetmentesen. A sofőr 1974 óta dolgozik hivatásos gépkocsivezetőként. Első munkahelye a Vasi Volán volt, majd a városi tanácsnál, illetve annak átalakulása után a szombathelyi polgármesteri hivatalban végzi munkáját. A másfél millió kilométer balesetmentes vezetéséért járó oklevelet és jutalmat Dr. Ipkovich György polgármester és Dr. Kaczmarski János jegyző adta át.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek