Elhárították a hibát, újra van víz a Derkovits lakótelepen. Hajnalban értesítették a lakók a Vasivíz Zrt-t, hogy nincs víz a Szabó Miklós utcában. A szakemberek megtalálták a csőtörés helyét, ám a hiba olyan kiterjedt volt, hogy órákra le kellett választani a szolgáltatásról a Szabó Miklós, a Szűrcsapó valamint a Hargita utcák egyes szakaszatát. A vízellátás szüneteltetése alatt lajtos kocsiból kapták a vizet az itt élők. A hiba kijavítását fél 10 körül fejezték be, ezután újra visszakötötték a lakásokat a vízhálózatra.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!