A szombathelyi okmányiroda munkatársai arról tájékoztattak, hogy ennek nem a válság az oka, hanem periodikusan minden év elején kevesebb az autóátíratás. Vajkovics Richárd az egyik helyi kereskedés értékesítési vezetője azonban azt mondta, hogy míg az olcsóbb kategóriába tartozó és használt autók forgalma jelentősen visszaesett, addig a magasabb árfekvésű járművek piaca egy kevés fellendülést mutat. A szakember azt is hozzátette, hogy tapasztalataik szerint a szervizen kevés autós spórol, mivel még a használt négykerekűek gazdái is megpróbálják járművük értékét megőrizni.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!