Magas a vérnyomásunk

Vasban minden negyedik embernek magas a vérnyomása. Ismeretterjesztő programot indít a Magyar Kardiológusok Társasága, mert a Nyugat-Dunántúlon a lakosság negyede küzd a betegséggel. Annak érdekében, hogy a Győr-Moson-Sopron, a Vas és a Zala megyeiek életesélyei is növekedjenek, hogy megelőzzék a magas vérnyomás miatt kialakuló szív és érrendszeri betegségeket, a régió orvosai és nővérei térítésmentes képzéseken vehetnek részt a RizikóRiadó programban. Az akcióban a családorvosok és a nővérek felvilágosító csomagot kapnak. Ebben kérdőív, gondozási napló és ismeretterjesztő kiadvány van, valamint egy magas vérnyomással kapcsolatos felvilágosító film.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek