Ismét kikapott a szombathelyi NB 1-es női kosárlabda csapat. A Savaria ezúttal a BEAC-Újbuda együttesének otthonában lépett pályára, vasárnap kora délután. Nagy rohammal nyitottak a házigazdák, 20-6-os negyedet produkáltak. A folytatásban hasonlóan nagy arányban nyerte az etapokat a fővárosi együttes a végén, 94-34-es Savaria vereség született. A szombathelyi együttes tehát továbbra is nyeretlen a bajnokságban.
BEAC-Újbuda - Savaria-HELIOS BC 94-34 (20-6, 22-9, 25-7, 27-10)
BEAC-Újbuda: Szász 16/6, Csicsai 2, Zsámár 8, Ruttner Zs. 6, Ruttner R. 9.
Csere: Kisvári 20/12, Havasi 12/3, Horváth Sz. 4, Gróf 9, Magyar B. 3,
Szabó A. 5. Edző: Balogh Judit
SZOMBATHELY: Szabadfi 2, Sándor 12, Grebich - , Horváth P. -, Gadnai 6/3.
Csere: Bicskei 2, Horváth E. 12/6, Szalai - Edző: Krasznai Milán
A női kosárlabda NB 1 vasárnapi versenynapján rendezték a Sopron - Pécs örök rangadót, ahol ezúttal a házigazda Sopron került ki győztesnek.
MKB-EUROLEASING SOPRON - MIZO PÉCS 2010 83-64 (18-16, 27-17, 21-13, 17-18)