A Szombathelyi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya baleset körülményeinek tisztázása érdekében kéri annak a férfinak a jelentkezését, aki 2009. március 16-án (hétfőn) 14 óra 30 perc körüli időben Szombathelyen a 11-es Huszár úton, a PLUS Áruház előtti kereszteződésben az egyik ütköző autó után haladt, majd a baleset után beszélt is a részesekkel. Továbbá kéri azok jelentkezését is, akik látták a balesetet.
Telefon: 107, vagy az 521-037, mobil: 06 30 / 9869-257.