Pénzt kapnak a szavazás nyertesei

Szerdáig lehet szavazni a szombathelyi mentőkre a "Gazdálkodj és segíts okosan" program keretében. Az akciót, melynek januári indulása óta 33 millió forint gyűlt össze, az ország egyik legnagyobb kereskedelmi vállalata hirdette meg, hogy segítse az Országos Mentőszolgálat alapítványát. Az egyes mentőállomások is támogatáshoz juthatnak, mégpedig a lakosság szavazatai alapján. A www.segitsokosan.hu honlapon a Szombathelyi Mentőállomást még szerdáig lehet hozzájuttatni a 250 ezer forintos különdíjhoz.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek