Bár Szombathelyen az országos átlag alatt van a gépjármű feltörések száma, a helyi rendőrség mégis azt szeretné, hogy a mostaninál is kevesebb esetben történjen ilyen bűncselekmény. A szakemberek szerint az autó tulajdonosain sok múlik, hisz ha nem hagynak a járművekben szem előtt semmi értéket, akkor kevésbé csábítják a tolvajokat arra, hogy azt ellopják. Tavaly Szombathelyen közel 150 autófeltörés volt, aminek nagy része megelőzhető lett volna – hívta fel a figyelmet Nátkai Györgyi a bűnmegelőzési osztály vezetője.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!