Ezzel a címmel indított pályázatot az ÁNTSZ Vas Megyei Intézete a 7.-8. és 9.-10. osztályos diákoknak. A cél az, hogy a fiataloknél megelőzzék a dohányzás kipróbálását. A tapasztalatok és mérések ugyanis azt mutatják, hogy a 13-16 éves középiskolás korosztály 70%-a rágyújtott már, közülük a gyerekek egyharmada állandó dohányossá válik - tájékoztatott dr. Reiner Vera regionális tisztiorvos. Osztályközösségek, baráti társaságok, de akár egyéni pályázók munkáit is várják április 24-ig.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!