Nem volt rendkívüli időjárás januárban a Vas és Zala megyei áramkimaradások ideje alatt, így ez nem lehetett az oka a szolgáltatás kimaradásának - közölte a Fogyasztóvédelmi Egyesületek Országos Szövetsége. A szervezet kártérítési pert indított az E.On ellen és az Országos Meteorológiai Szolgálattól kért szakvéleményt. A meteorológusok nem minősítették rendkívülinek sem a havazást, sem a szelet sem a hőmérsékletet ebben az időszakban. A FEOSZ továbbra is bízik abban, hogy a per jogerős befejezése előtt az áramszolgáltató önként eleget tesz kötbérfizetési kötelezettségének.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!