Csak az első félévre készült el a szombathelyi Markusovszky Kórház üzleti terve. A kórház költségvetése egyelőre nem számol hiánnyal, ám az energiaárak emelkedésével egyre nehezebben tudják tartani a nullszaldós büdzsét - olvasható az intézmény honlapján. Közben a szombathelyi közgyűlés legutóbbi ülésén levette a napirendről az önálló városi járóbeteg-szakellátás létrehozásáról készült előterjesztést. Az egyeztetés ugyanis még tart az SZTK-t működtető megyei önkormányzattal. Ha nem sikerül megállapodásra jutni, már áprilisban tárgyal a szombathelyi közgyűlés egy, a MÁV-rendelővel kötendő együttműködési megállapodásról - közölték a város vezetői az ülés után.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!