Pénzbírságot kapott az E.ON

Megbüntette az szolgáltatót a Magyar Energia Hivatal a januári, dunántúli áramkimaradás miatt. A cégnek 10 millió forintot kell fizetnie azért, mert napokra áram nélkül maradt több mint 100 ezer háztartás Vas, Zala és Somogy megyében. Az E.ON eközben bejelentette, hogy egyszeri engedményt ad 25 ezer érintett fogyasztónak. A pénzt április végéig átutalják vagy postán küldik el a jogosultaknak. A Fogyasztóvédelmi Egyesületek Szövetsége ettől függetlenül perre készül. Az első tárgyalás május 6-án lesz a Győri Városi Bíróságon.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek