Összefogás a belvárosi üzletekért

Összefogásra szólították fel a szombathelyi médiumokat a belvárosi kereskedők azzal a nem titkolt szándékkal, hogy fellendítsék a Fő tér forgalmát és megmentsék a kiskereskedőket. A vállalkozók nyereményjátékot is hirdettek, melynek az a lényege, hogy ha valaki augusztus 15-ig a Fő téren legalább 1000 forintért vásárol, akkor egy személygépkocsit nyerhet. Arra is felhívták a figyelmet, hogy továbbra is ingyen lehet a belvárosban parkolni szombatonként. A média képviselői - köztük a Nyugat Rádió és a nyugat.hu is - támogatásukról biztosították a kereskedőket a kerekasztal megbeszélésen.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek