Ajándékgyűjtés a LOGO-nál

Cipősdoboz adománygyűjtő akciót hirdetett a Vas megyei Ifjúsági Szolgálat. A szervezet eredetileg az áprilisi 24 órás vetélkedő feladataként adta ki a résztvevő csapatoknak, hogy a Vas megyei állami gondozott gyerekeknek gyűjtsenek minél több dobozt, amelybe tartós élelmiszert, ruhát, játékokat, könyveket pakolhatnak. Közben több iskola is jelezte, hogy bekapcsolódna a jótékonysági akcióba, így hétfőn délután 2 és 3 óra között még várják az ajándékot rejtő dobozokat az MMIK LOGO irodájában.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek