A szombathelyi Fidesz a Bajnai-csomag megtagadására szólítja fel a polgármestert. A megszorító csomag szerintük érzékenyen érinti Szombathely városát is - mondta Lazáry Viktor, a Fidesz szóvivője egy pénteki sajtótájékoztatón. A párt városi szervezete ezért arra szólítja fel dr. Ipkovich György polgármestert, hogy utasítsa el a programot – írja az sztv.hu. A Bajnai féle intézkedési tervet a Bokros-csomaghoz hasonlította a szóvivő. A politikus szerint az nem tartalmaz reformlépéseket csak megszorításokat. A Fidesz álláspontja szerint az önkormányzat forrásai csak a feszültségek enyhítésére lesznek elegendők, tartós megoldást az állandó munkahelyek létrehozása jelenhet.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!