A hirtelen jött nagy meleg miatt az autósok megrohanták a gumiszervizeket. Szinte valamennyi szombathelyi szerelőnél napokat kell várni időpontért. Magyar Zoltán, az egyik helyi szerviz vezetője elmondta, hogy a hirtelen időjárás változás mindig pánikot okoz a sofőröknél. Pedig a téli gumi nyáron kevésbé balesetveszélyes, mint nyári gumival közlekedni a hidegben. Ha nem cseréljük át a kereket, akkor nagyobb féktávval és azzal is számolhatunk, hogy a nyár végére egyszerűen elfogynak majd az abroncsaink.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!