Fizet az E.ON, szünetel a per

A Fogyasztóvédelmi Egyesületek Országos Szövetsége szünetelteti az E.ON ellen indított pert, mert a szolgáltató a kötbérfizetési kötelezettségnél nagyobb összeget fizet a fogyasztóknak - olvasható a szervezet közleményében. A FEOSZ a januári Vas, Zala és Somogy megyét érintő több napos áramkimaradás miatt indított pert az áramszolgáltató ellen. Az E.ON azonban a múlt héten bejelentette, hogy fizet az áram nélkül maradt fogyasztóknak. A társaság április végéig banki átutalással vagy postai utalvány formájában juttatja el a kedvezményt az érintettekhez.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek