A motorosok védelmében kampányol a Vas megyei rendőrség. Az elmúlt napokban több halálos motorbaleset is történt régiónkban. A tavaszi jó idővel egyre többen ülnek motorra, így ilyenkor több a baleset is. A rendőrség szerint a gyakori motorkerékpáros balesetek arra figyelmeztetnek, hogy vezetőik nem elég felkészültek, illetve nem választják meg helyesen a sebességet. Ezzel azonban veszélyeztetik saját testi épségüket, valamint a közlekedés többi résztvevőjének biztonságát is – hangsúlyozta László Péter rendőrfőhadnagy.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!