Újabb helyi frekvenciákat ír ki az ORTT

Nyolc helyi rádiós frekvencia pályáztatásának előkészítését kezdi meg a médiahatóság az Országos Rádió és Televízió Testület szerdai döntése szerint. Várhatóan egy-egy szombathelyi, győri, székesfehérvári, debreceni, fehérgyarmati, karcagi, és szolnoki frekvenciára lehet majd pályázni. Tavaly december 31-ével járt le az a moratórium, amelyet bő egy évvel korábban rendelt el az Országgyűlés abban a reményben, hogy 2008 végére sikerül megalkotni a hatályos médiatörvény helyébe lépő szabályozást – ez azonban mindmáig nem született meg.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek