Fiatal gyermekgyógyászok konferenciája - díjazott vasi orvosok. A Fiatal gyermekgyógyászok VIII. konferenciáját a Markusovszky Kórház Csecsemő- és Gyermekgyógyászati Osztálya rendezte meg Kőszegen a múlt hét végén. Az ország egész területéről több mint kétszáz fiatal gyermekgyógyász érkezett az eseményre. A szombathelyi doktorok ragyogóan szerepeltek - tudósít az intézmény honlapja. Dr. Erdélyi Zsófia nyerte meg a Gasztroenterológiai Társaság 25 ezer forintos különdíjának egyikét. Dr. Dávid Éva az "Endokrinológia, genetika" szekcióban, dr. Bazsó Dóra pedig az "Onkológia" szekcióban kapott különdíjat.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!