"A Nyugat-Dunántúl, benne Szombathely lehet a nyertese a gazdasági válságnak - legalábbis turisztikai szempontból" - mondta Molnár Judit a Magyar Utazásszervezők és Utazásközvetítők Szövetségének szóvivője. A szakember ezt azzal magyarázta, hogy a gyenge forint és a határ közelsége miatt már most nagyon sok szlovák és osztrák keresi fel régiónkat. A szóvivő cáfolta azokat a híreket, miszerint az utazási irodák az utóbbi időben sorra zárnának be. Mint mondta, a válság sokkal inkább arra sarkallja majd az utazás közvetítőket, hogy újra olyan szolgáltatásokat kínáljanak, amelyek eddig námileg háttérbe szorultak. Így például a falusi turizmus is fellendülhet.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!