Ismét lehet pályázni kerékpárút-fejlesztésre

A közel 700 milliós, uniós keretből első körben Szombathely már elnyert 160 millió forintot, melyet a Dolgozók úti kerékpárút kiépítésére fordítanak. Ennek kivitelezése még az idén megkezdődik, amint lezárul a közbeszerzési eljárás. A második fordulóban a Perint mentén épülne egy bicikliút. Ha sikeres lesz a pályázat, akkor ezzel részben megvalósulna Szombathelyen egy észak-déli, biztonságos közlekedési folyosó a kerékpárosoknak. Ennek a becsült költsége mintegy 120 millió forint.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek