Bécsbe is elvezet a Szent Márton út

Bécs lehet a következő állomása a Szent Márton túraútvonalnak – mondta Horváth József, a Martineum Felnőttképző Akadémia igazgatója. Az atya ezt csütörtökön a siebenhirteni plébánia delegációjának látogatás után jelentette ki. A szombathelyi plébániák ugyanis azzal a kéréssel fordultak azokhoz a bécsi templomokhoz, amelyek a szent nevét viselik, hogy állomásként kapcsolódjanak be ők is a zarándok útba. József atya azt mondta, a vendégek pozitív tapasztalatokkal gazdagodtak, így bízik abban, hogy hamarosan az osztrák főváros is tagja lesz a kulturális túraútvonalnak.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek