Módosítana az Agora-pályázaton a szombathelyi önkormányzat. A város delegációja Ipkovich György vezetésével Budapesten a Nemzeti Fejlesztési Ügynökségen tárgyalt tegnap. Arra szerettek volna garanciákat kapni, hogy a szombathelyi pályázat sikeres lesz abban az esetben is, ha a Sportházat jelölik meg helyszínként a HEMO helyett - írja az sztv.hu. Fontos az is, hogy a május 8-i határidő kitolására engedélyt kapjon a város - mondta a megbeszélés után Sági József önkormányzati képviselő, mert addigra biztosan nem készül el a végleges dokumentáció, így a politikai egyeztetéseket sem tudják addig lefolytatni.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!