A Savaria Egyetemi Központban csütörtökig nem a tanulás lesz a középpontban. Ma megkezdődtek meg a szórakoztató, diáknapi programok. A hagyományokhoz híven ezúttal is lesz diákrektor választás, de nem maradhat el a férfi szépségverseny és az ingyen ebéd sem. De ma délután adják át a díjakat az Egymás közt című fotókiállítás nyerteseinek. A képeken a Rajz Tanszék hallgatói azt mutatták meg, mit jelent számukra a közösségi lét. A díjakat prof. dr. Gadányi Károly, a Savaria Egyetemi Központ elnök-rektorhelyettese adja át.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!