Sikeres az ÖKO program Szombathelyen

A TÁVHŐ szolgáltató a vasi megyeszékhelyen több társasházban szerelt fel egyedi fűtésszabályozót, amellyel a háztartások jelentős összeget takaríthatnak meg havonta. A közelmúltban Váci, a Rohonczi és a Jászai utcákban álló házakban dolgoztak a szakemberek. Most folytatódik a munka, és a Szombathelyiek a szolgáltatónál erre az évre már lekötötték a cég kapacitásait. Németh Gábor igazgató elégedett a lakosság hozzáállásával, amely szerinte köszönhető a média segítségének is. A cég kihívása jelenleg az, hogy minden lakossági igényt ki tudjon elégíteni.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek