Szinte mindenkit felvettek a szombathelyi középiskolákba. Ősztől 1750 diák kezdheti meg tanulmányait a vasi megyeszékhelyen. Hétfőig értesítik ki a jelentkezőket, sorsukról az iskolai sorrend alapján a gépi rendszer dönt. Általában 3-4 iskolát jelölnek meg a nyolcadikosok, ahol a hozott pont és néhány esetben az írásbeli felvételi eredménye számít. Akit most nem vettek fel fellebbezhet, vagy a Hefelében folytathatja tanulmányait a következő tanévben. Czeczeli Gyula, középiskolai koordinátor a legnépszerűbb iskolákról tájékoztatott.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!