A Fogyatékosok Nappali intézményének fejlesztésére Körmend 60 millió forintos pályázati támogatást nyert. Valószínűleg még ideén elkezdődhet az összesen 66 millió forintos beruházás, melynek során az intézmény harminc férőhellyel bővül, az épületet akadály mentesítik, napkollektorokkal és padlófűtéssel szerelik fel, valamint foglalkoztató helyiséggel és pihenőszobával is bővítik. A pályázat segítségével gépkocsit is vásárolnak, ezzel szeretnék megkönnyíteni a fogyatékkel élők bejutását az intézménybe.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!