Visszaállhat a rend a szentgotthárdi Opel-gyárban

A tervezetthez képest kilencezerrel növekedett az erre az évre szóló megrendelések száma a General Motors Powertrain-Magyarország szentgotthárdi motorgyárában. Paizer Andor, a gyár Üzbegisztánba távozó vezérigazgatója elmondta: a megrendelés állomány felfutása elsősorban a német kormány gazdaságélénkítő programjának köszönhető. Ennek egyik eleme, hogy a kormány 2500 eurós támogatást ad mindenkinek, aki legalább kilencéves autóját újra cseréli. Az intézkedés jótékony hatása már a szentgotthárdi gyárban is érezhető, így az egyes munkaterületeken már visszatérhetnek az ötnapos munkahéthez.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek