A hétvégén a Rába parti városban a folyóból való mentést mutatták be a mentők, de elsősegélynyújtó versenyt is tartottak. Az általános iskolai csapatok közül a szombathelyi Neumann iskola, a középiskolásoknál pedig a Bolyai diákjai értek el első helyezést. Ők képviselik majd megyénket a Zánkai országos versenyen. Ahogy azt Poór László megyei elnök elmondta, népszerű az ifjúsági vöröskeresztes munka Vas megyében, a tagok között mintegy 2000 fiatalt számlálnak. A hétvégi ünnepségen a vöröskeresztes munkában elért eredményért, elismeréseket is adtak át.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!