Közel 16 millió forintot nyert el a Pannon Megújuló Energia Klaszter. Hazánkban még mindig 85 százalékos a földgázfogyasztás, ezen változtatna a szervezet, ezért népszerűsíti a megújuló energiákat. A szakemberek szerint már hét-nyolc év alatt is megtérülhet a bioenergiába fektetett pénz. Ehhez azonban összefogás kell, valamint az anyagi és bemutatkozási lehetőségek bővítése is szükséges. A vállalkozók jelenleg nem tudnak kiállításokra menni, hisz a részvételi díj másfél millió forint is lehet. Többek között ehhez adhat segítséget a Pannon Megújuló Energia Klaszter. A jövőben hozzájárulnak a cégek munkaerőképzéséhez, és segítik a különböző vásárokon való megjelenést is.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!